Vartų automatikos montavimas

Vartų automatika – tai sistema, skirta nustumiamiems arba atveriamiems kiemo vartams nustumti į šoną arba atverti į kiemo ar gatvės pusę. Vartų automatika kiemo vartus padaro funkcionalesniais, o mūsų kasdienybę – patogesne.

Labai svarbu net tik atidžiai išsirinkti vartų automatiką, nes nuo jos kokybės priklauso kiemo vartų judėjimo greitis, saugumas, ilgaamžiškumas ir deformacijų tikimybė, bet ir darbus patikėti patikimiems specialistams, nes kiemo vartų automatikos montavimas reikalauja specialių techninių žinių ir įgūdžių. Mes džiaugiamės, kad esame subūrę tokią komandą.

Atliekame visus vartų automatikos montavimo darbus nuo projekto iki vartų pultelio suprogramavimo, suteikiame 3 metų garantiją, o jai pasibaigus, atliekame pogarantinį aptarnavimą: automatikos priežiūrą ir reguliavimą, detalių keitimą.

Jei Jus domina kiemo vartų automatikos montavimas Kaune, vartų automatikos montavimo kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!