Vartų montavimas

Vartai – sklypo elementas, užtikrinantis saugumą ir privatumą. Jų įvairovė itin plati, todėl kiekvienas gali rasti būtent jam geriausią sprendimą. Vartų montavimas dažniausiai yra vienas iš paskutinių sklypo įrengimo darbų, tačiau apie jį pradėti galvoti reikia jau beprasidedant statyboms.
Pirmiausia, turite numatyti vietą, kur bus vartai, jų plotą, taip pat, jei planuojate montuoti automatinius kiemo vartus, turite nuteisti jiems elektros įvadą.

Toliau, turite rasti patikimus vartų projektavimo, gamybos ir montavimo specialistus, nes tik kokybiškų medžiagų naudojimas ir kokybiškai atlikti vartų statybos darbai garantuoja jų ilgaamžiškumą, tvirtumą ir estetiškumą.

Mes atliekame visus varstomų ir stumdomų vartų montavimo darbus: paruošiame pamatus, sumontuojame stulpus bei ratukus pagal stumdomų vartų schemą, taip pat ir kitus vartų tvirtinimo darbus. Galiausiai, suteikiame 3 metų garantiją, o jai pasibaigus, atliekame pogarantinį aptarnavimą.

Jei Jus domina vartų montavimas Kaune, vartų montavimo kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!