Vartų automatika

Modernūs vartai nebeįsivaizduojami be tinkamos automatikos, kuri skirta Jūsų patogumui ir saugumui. Vartų automatika yra skirta tiek stumdomiems, tiek varstomiems vartams, priklausomai nuo vartų tipo, skiriasi vartų automatika. Stumdomiems vartams skirta vartų automatika nustumia vartus į šoną, o varstomiems – atveria vartus į kiemo arba gatvės pusę. Vartų automatika tinkama visiems populiariausiems vartų tipams ir modeliams.

Siūlome platų žymiausių automatikos gamintojų, pavyzdžiui, CAME, produkcijos pasirinkimą: nuo kiemo vartų automatikos iki pultelio ir kitų priedų. Vartų automatikai nerekomenduojame taupyti, nes nuo jos kokybės priklauso ir vartų atidarymo greitis ir gedimų bei vartų deformacijų tikimybė. Juk tikrai nenorite vakare negrįžti į namus dėl užstrigusių automatinių kiemo vartų.

Mūsų profesionali komanda padės Jums išsirinkti kiemo vartų automatikos modelį pagal jūsų vartus bei poreikius ir kokybiškai sumontuos. Mūsų siūloma automatika ilgaamžė, paprastai montuojama ir lengvai prižiūrima. Vartų automatikai suteikiame 3 metų garantiją, o jai pasibaigus atliekame ir pogarantinį aptarnavimą, t. y., prižiūrime vartų automatiką ir jos reguliavimą.

Jei Jus domina vartų automatika Kaune, kiemo vartų automatikos kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!