Nustumiami vartai

Beveik visada gyventojai renkasi automatinius kiemo vartus, kurie gali būti varstomi arba stumdomi. Tiek vieni, tiek kiti turi savų privalumų ir trūkumų, todėl svarbu visus juos įvertinti prieš renkantis vartų automatikos tipą.

Administraciniuose, gamybiniuose ir viešuosiuose objektuose beveik visada montuojami stumdomi vartai itin sparčiai populiarėja ir buitiniuose objektuose ir individualiuose sklypuose. Stumdomi vartai – tai vartai, kuriuos vartų varikliukas nustumia į šoną, o juda jie dėl apatinės konstrukcijos „gembės“, todėl stumdomi kiemo vartai turi ir kitų pavadinimų – slankiojantys vartai, gembiniai vartai, nustumiami vartai.

Slenkantys vartai – geriausias pasirinkimas, norintiems ne tik modernių, bet ir praktiškų bei funkcionalių savo kiemo vartų. Jie puikiai dera prie aplinkos, yra saugūs ir neužima daug vietos. Stumdomi vartai dažnai yra vienintelis pasirinkimas mažoms teritorijoms, kuriose nėra pakankamai vietos atverti vartus. Vienas didžiausių privalumų – žiemą neprireiks kasti sniego tam, kad atidarytumėte vartus.

Tačiau prieš renkantis stumdomus kiemo vartus svarbu žinoti, kad jiems judėti reikia ilgesnės tiesiosios: pavyzdžiui, jei įvažiavimas į kiemą yra 5 metrai, tai vartai – 7 metrai, o vietos jiems atidaryti reikia 7,2 metrų.

Jei Jus domina stumdomi vartai Kaune, stumdomų vartų kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!Stumdomi vartai LASER CUT SG-PB001 pagaminti iš specialių metalinių lakštų (2mm), ...
Stumdomi vartai LASER CUT SG-PB001 pagaminti iš specialių metalinių lakštų (2mm), sutvirtinami rėmu (80x50 mm), viskas yra cinkuojama ir dažoma gamykliniu milteliniu būdu.Vartai yra tvirti ir ilgaamži..
Stumdomi vartai Horizontal SG-P82 pagaminti iš specialaus profilio (80x20 mm), sut...
Stumdomi vartai Horizontal SG-P82 pagaminti iš specialaus profilio (80x20 mm), sutvirtinami rėmu (80x50 mm), viskas yra karštai cinkuojama ir dažoma gamykliniu milteliniu būdu.Vartai yra tvirti ir ilg..
Stumdomi vartai Horizontal SG-P002 pagaminti iš specialaus profilio (25x25 mm), su...
Stumdomi vartai Horizontal SG-P002 pagaminti iš specialaus profilio (25x25 mm), sutvirtinami rėmu (60x40 mm), viskas yra karštai cinkuojama ir dažoma gamykliniu milteliniu būdu.Vartai yra tvirti ir il..
Stumdomi vartai ŽALIUZI SG-PS004 gaminami prie specialaus profilio (80x60 mm) tvir...
Stumdomi vartai ŽALIUZI SG-PS004 gaminami prie specialaus profilio (80x60 mm) tvirtinant taip vadinamą “Žaliuzi”užpildą, viskas karštai cinkuojama ir dažoma gamykliniu milteliniu būdu, kas lemia puiki..
Stumdomi vartai CLASSIC SG-PP002 yra tvirti ir ilgaamžiai, apsaugoti nuo korozijos...
Stumdomi vartai CLASSIC SG-PP002 yra tvirti ir ilgaamžiai, apsaugoti nuo korozijos ir kitų aplinkos veiksnių.  Gaminant profilis (25x25 mm) yra sutvirtinamas specialiu rėmu (60x40 mm), viskas yra karš..
Stumdomi vartai Horizontal SG-P64 pagaminti iš specialaus profilio (60x40 mm), sut...
Stumdomi vartai Horizontal SG-P64 pagaminti iš specialaus profilio (60x40 mm), sutvirtinami rėmu (60x50 mm), viskas yra karštai cinkuojama ir dažoma gamykliniu milteliniu būdu.Vartai yra tvirti ir ilg..
Stumdomi vartai CLASSIC SG-PP001 yra tvirti ir ilgaamžiai, apsaugoti nuo korozijos...
Stumdomi vartai CLASSIC SG-PP001 yra tvirti ir ilgaamžiai, apsaugoti nuo korozijos ir kitų aplinkos veiksnių.  Gaminant profilis (25x25 mm) yra sutvirtinamas specialiu rėmu (60x40 mm), viskas yra karš..
Stumdomi vartai OMEGA SG-PS001 gaminami iš specialaus 0,8 mm profilio, sutvirtinam...
Stumdomi vartai OMEGA SG-PS001 gaminami iš specialaus 0,8 mm profilio, sutvirtinami rėmu (60x40 mm), karštai cinkuojami ir dažomi gamykliniu milteliniu būdu, kas užtikrina vartų apsaugą nuo korozijos,..
Showing 1 to 8 of 23 (3 Pages)