Metalinės tvoros Polisadinės

Metalinės Polisadinės tvoros – vienos iš populiariausių, tinkančių daugeliui eksterjerų, pasižyminčių patvarumu, ilgaamžiškumu ir lengva priežiūra. Taip pat tai tvoros, kurių įvairovė – itin plati. Vienas iš metalinės tvoros tipų yra tvora Polisade.

Metalinė tvora PP82, modernios kompozicijos tvoros, kurios lengvai priderinamos prie daugumos šiuolaikinės architektūros objektų. Šios tvoros ilgaamžės ir patikimos, tad savo kieme galėsite jaustis saugiai.

Metalinė juostinė tvora išsiskiria gražiomis linijomis ir moderniu dizainu, nes ji atrodo tarsi medinė, nors yra metalinė. Tai didelis privalumas, nes metalinė tvora nereikalauja priežiūros, yra ilgaamžiškesnė ir patvaresnė. Tvoroms suteikiame 5–10 metų garantiją. Metalinė horizontali tvora Polisade pagal poreikį gali būti tiek aklina, tiek ažūrinė, todėl kiekvienas klientas ras geriausiai savo poreikius patenkinantį variantą. Metalinių tvorų paruošimo būdas yra orientuotas į atmosferos klimatą, todėl metalo tvoros puikiai išlaiko prekinę vertę ilgą laiką.

Jei Jus domina metalinė tvora Vilniuje, metalinė tvora Kaune, tvoros kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!99.00€ m2
Horizontal P22 tvora skirta klientams, norintiems turėti daugiau šviesos ir erdvės...
Horizontal P22 tvora skirta klientams, norintiems turėti daugiau šviesos ir erdvės savo kieme. Šiuolaikiška tvoros kompozicija leis grožėtis ne tik  aplinkos vaizdu, bet ir pačia tvora.  Tvora yra tvi..
86.60€ m2
Horizontal P002 tvora skirta klientams, norintiems turėti daugiau šviesos ir erdvė...
Horizontal P002 tvora skirta klientams, norintiems turėti daugiau šviesos ir erdvės savo kieme. Šiuolaikiška tvoros kompozicija leis grožėtis ne tik  aplinkos vaizdu, bet ir pačia tvora.  Tvora yra tv..
114.95€ m2
Horizontal P64 tvora skirta klientams, norintiems turėti daugiau šviesos ir erdvės...
Horizontal P64 tvora skirta klientams, norintiems turėti daugiau šviesos ir erdvės savo kieme. Šiuolaikiška tvoros kompozicija leis grožėtis ne tik  aplinkos vaizdu, bet ir pačia tvora.  Tvora yra tvi..
114.95€ m2
Šiuolaikiška tvora Horizontal P82 tikra naujiena rinkoje.  Vaizdas tarsi medinės t...
Šiuolaikiška tvora Horizontal P82 tikra naujiena rinkoje.  Vaizdas tarsi medinės tvoros, nors iš tiesų tai  metalinė tvora, kur pabrėžta kiekviena atskira linija. Tvora yra tvirta ir ilgaamžė, apsaugo..
114.95€ m2
Šiuolaikiška tvora Horizontal P102 tikra naujiena rinkoje.  Vaizdas tarsi medinės ...
Šiuolaikiška tvora Horizontal P102 tikra naujiena rinkoje.  Vaizdas tarsi medinės tvoros, nors iš tiesų tai  metalinė tvora, kur pabrėžta kiekviena atskira linija. Tvora yra tvirta ir ilgaamžė, apsaug..
114.95€ m2
Šiuolaikiška tvora Horizontal P82 MIX tikra naujiena rinkoje.  Vaizdas tarsi medin...
Šiuolaikiška tvora Horizontal P82 MIX tikra naujiena rinkoje.  Vaizdas tarsi medinės tvoros, nors iš tiesų tai  metalinė tvora, kur pabrėžta kiekviena atskira linija. Tvora yra tvirta ir ilgaamžė, aps..
136.90€ m2
Šiuolaikiška tvora Horizontal DIVERSO tikra naujiena rinkoje.  Vaizdas tarsi medin...
Šiuolaikiška tvora Horizontal DIVERSO tikra naujiena rinkoje.  Vaizdas tarsi medinės tvoros, nors iš tiesų tai  metalinė tvora, kur pabrėžta kiekviena atskira linija. Tvora yra tvirta ir ilgaamžė, aps..
153.90€ m2
Tvora NOCE P82N tikra naujiena rinkoje. Metalinė tvora išsiskiria savo neįprastu d...
Tvora NOCE P82N tikra naujiena rinkoje. Metalinė tvora išsiskiria savo neįprastu dizainu, kurį jai suteikia specialios medžio imitacijos lentelės. Tvora yra tvirta ir ilgaamžė, apsaugota nuo korozijos..
Showing 1 to 8 of 9 (2 Pages)