Apie mus

Moderno – geriausias pasirinkimas ieškantiems estetiškų ir funkcionalių vartų bei tvorų!

Esame vartų bei tvorų gamybos ir pardavimo įmonė, kuri siūlo aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino gaminius. Mūsų profesionali komanda iš plataus asortimento padės išsirinkti geriausiai Jūsų lūkesčius ir poreikius atitinkančias prekes, kurios vieningai įsilies į Jūsų namo ir aplinkos dizainą bei atrodys moderniai, bus tvirtos ir ilgaamžės. 

Greitai ir kokybiškai vykdome įvairaus pobūdžio užsakymus, nes mūsų stiprybė - profesionalus požiūris į darbą, kvalifikuotas personalas, pažangios technologijos ir įsipareigojimas klientams gaminti tik geriausius produktus. Išsirinkę mūsų siūlomus modernius vartus ar tvoras visada jausitės saugiai ir patogiai tiek savo namuose, tiek pramoniniuose objektuose.

Tikime, kad mūsų produktai ne tik užtikrins Jūsų aplinkos privatumą, bet ir atrodys moderniai  ir išskirtinai. Be to Jums nereikės ieškoti skirtingų paslaugų teikėjų, suteiksime visas reikiamas paslaugas vienoje vietoje: suprojektuosime, sumontuosime ir suteiksime ne tik garantinį, bet ir pogarantinį aptarnavimą. Moderno – šiuolaikiško žmogaus pasirinkimas. 

VERTYBĖS

Vizija. Moderno – nuolat tobulėjantis,  kokybiškiausius vartus ir tvoras siūlantis Jūsų partneris, kuris ne tik lyderiauja rinkoje, bet ir nustato aukščiausius standartus teikiamoms paslaugoms.

Misija. Įvertinę sukauptą patirtį, novatoriškais sprendimais kuriame pridėtinę vertę klientams taip patenkindami profesines komandos ambicijas.

Vertybės

  • Darbuotojai – įmonės veidas, protas ir širdis.  Esame stipri komanda, kurią sudaro kvalifikuoti, motyvuoti, atsakingi ir lojalūs darbuotojai. Tai atviri žmonės, kurie iššūkius priima kaip būtiną sąlygą tobulėti.
  • Partnerystė – modernaus verslo pagrindas. Žengiant į priekį, daugiau pasiekti padeda bendraminčiai – itin vertiname įvairiapusį bendradarbiavimą su partneriais.
  • Profesionalumas – kelias į sėkmę. Greitai, kokybiškai priimame novatoriškus technologinius sprendimus, kad sukurtume didžiausią vertę. Vertiname profesionalų požiūrį į darbą ir siekiame aukščiausios gaminių kokybės. Nuolatos tobulėjime ir efektyviname veiklą.
  • Lankstumas – būtina sąlyga, kad įgyvendintume klientų poreikius atitinkančius užsakymus ir tobulėtume patys. Atsižvelgiame į partnerių pageidavimus ir norus, kvalifikuotai patariame ir padedame išspręsti visus rūpimus klausimus. 
  • Kokybiškos paslaugos – siekdami užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, išsiaiškiname kliento poreikius, užduoties esmę, naudojame patikimą informaciją, bendraujame su klientu visame paslaugos vykdymo procese.
  • Išskirtinumas – tikime, kad išskirtinumo paieška yra mūsų kompanijos kultūros dalis ir vienas sėkmės elementų.  Drąsiai imamės įgyvendinti netradicinius sprendimus ir pažangiausias idėjas, nes esame profesionalūs ir žingeidūs. Nuolat domimės ir vieni pirmųjų pritaikome naujausias globalias tendencijas bei technologijas.  Esame atviri naujovėms, lanksčiai prisitaikome prie besikeičiančios verslo aplinkos.