Lauko durys

 Modernios lauko durys viena iš svarbiausių namo fasado detalių. Jas matome ir naudojame kiekvieną dieną, todėl jos turi būti saugios, šiltos ir sandarios, derančios su namo fasadu ir nereikalaujančos nuolatinės priežiūros. Siūlome platų, individualiai gaminamų lauko durų, asortimentą. Durų gamyboje naudojamės šiuolaikinėmis technologijomis, kuriame iškirtinį dizainą ir ilgaamžiškumą

Jei Jus domina modernios lauko durys Kaune, Lauko durų kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065047322 arba el. paštu info@moderniosdurys.lt ir gaukite visus atsakymus!RD-65
New
Durų stakta pagaminta iš 65mm aliuminio profilių su 24 mm šalčio stabdžiu. Varčia ...
Durų stakta pagaminta iš 65mm aliuminio profilių su 24 mm šalčio stabdžiu. Varčia dengta plieno lakštais iš abiejų pusių. Durų varčia sudaryta iš kompozitinio profilio ir užpildyta didelio tankio poli..
RD-80
New
RD-80 durų stakta pagaminta iš aliuminio 80mm profilių su šalčio stabdžiu....
RD-80 durų stakta pagaminta iš aliuminio 80mm profilių su šalčio stabdžiu. Varčia sudaryta iš aliuminio profilių ir lakštų. Išorinis aliuminio lakštas 2.5 mm storio. Varčia užpildytas didelio ..
RD-100
New
Durų stakta pagaminta iš aliuminio 100mm profilių su šalčio stabdžiu. Varčia sudar...
Durų stakta pagaminta iš aliuminio 100mm profilių su šalčio stabdžiu. Varčia sudaryta iš aliuminio profilių ir lakštų. Išorinis aliuminio lakštas 2.5 mm storio. Varčia užpildytas didelio tankio poliur..
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)