Atveriami vartai

Beveik visada gyventojai renkasi automatinius kiemo vartus, kurie gali būti varstomi arba stumdomi. Tiek vieni, tiek kiti turi savų privalumų ir trūkumų, todėl svarbu visus juos įvertinti prieš renkantis vartų automatikos tipą.

Atveriami kiemo vartai – šiandien dažnesnis pasirinkimas, ypač individualiuose sklypuose. Jie tinkamesni didesnėms teritorijoms, kuriose užtenka vietos vartams atsiverti į gatvę ir netrukdyti pėstiesiems, transporto priemonėms ir netrikdyti matomumo, arba į kiemą ir nekliudyti automobilio ir kitų kieme esančių objektų. Esant siauresniam įvažiavimui rekomenduojami atveriami vartai.

Atveriami arba kitaip – varstomi kiemo vartai – tai vartai, kuriuos atveria vienas arba du varikliukai. Pagal savo poreikį galite pasirinkti vienos arba dviejų dalių atveriamus vartus, kurie gali atsidaryti į kiemo vidų arba išorę.

Greitai ir paprastai montuojami, patikimi ir ilgaamžiai, derinami prie bet kokio eksterjero – tai atveriamų vartų savybės, žavinčios klientus.

Jei Jus domina atveriami vartai Kaune, atveriamų kiemo vartų kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!Atveriami vartai LASER CUT SWG-PB001 pagaminti iš specialių metalinių lakštų (2mm)...
Atveriami vartai LASER CUT SWG-PB001 pagaminti iš specialių metalinių lakštų (2mm), sutvirtinami rėmu (80x50 mm), viskas yra cinkuojama ir dažoma gamykliniu milteliniu būdu.Vartai yra tvirti ir ilgaam..
Atveriami vartai CLASSIC SWG-PP001 yra tvirti ir ilgaamžiai, apsaugoti nuo korozij...
Atveriami vartai CLASSIC SWG-PP001 yra tvirti ir ilgaamžiai, apsaugoti nuo korozijos ir kitų aplinkos veiksnių.  Gaminant profilis (25x25 mm) yra sutvirtinamas specialiu rėmu (60x40 mm), viskas yra ka..
Atveriami vartai CLASSIC SWG-PP002 yra tvirti ir ilgaamžiai, apsaugoti nuo korozij...
Atveriami vartai CLASSIC SWG-PP002 yra tvirti ir ilgaamžiai, apsaugoti nuo korozijos ir kitų aplinkos veiksnių.  Gaminant profilis (25x25 mm) yra sutvirtinamas specialiu rėmu (60x40 mm), viskas yra ka..
Atveriami vartai Horizontal SWG-P002 pagaminti iš specialaus profilio (25x25 mm), ...
Atveriami vartai Horizontal SWG-P002 pagaminti iš specialaus profilio (25x25 mm), sutvirtinami rėmu (60x40 mm), viskas yra karštai cinkuojama ir dažoma gamykliniu milteliniu būdu.Vartai yra tvirti ir ..
Atveriami vartai Horizontal SWG-P64 pagaminti iš specialaus profilio (60x40 mm), s...
Atveriami vartai Horizontal SWG-P64 pagaminti iš specialaus profilio (60x40 mm), sutvirtinami rėmu (60x50 mm), viskas yra karštai cinkuojama ir dažoma gamykliniu milteliniu būdu.Vartai yra tvirti ir i..
Atveriami vartai Horizontal SWG-P82 pagaminti iš specialaus profilio (80x20 mm), s...
Atveriami vartai Horizontal SWG-P82 pagaminti iš specialaus profilio (80x20 mm), sutvirtinami rėmu (80x50 mm), viskas yra karštai cinkuojama ir dažoma gamykliniu milteliniu būdu.Vartai yra tvirti ir i..
Atveriami vartai NOCE SWG-P82N tikra naujiena rinkoje.Vartai išsiskiria savo neįpr...
Atveriami vartai NOCE SWG-P82N tikra naujiena rinkoje.Vartai išsiskiria savo neįprastu dizainu, kurį jiems suteikia specialiai impregnuotos medinės lentelės. Vartai yra tvirti ir ilgaamžiai, apsaugoti..
Atveriami vartai OMEGA SWG-PS001 gaminami iš specialaus 0,8 mm profilio, sutvirtin...
Atveriami vartai OMEGA SWG-PS001 gaminami iš specialaus 0,8 mm profilio, sutvirtinami rėmu (60x40 mm), karštai cinkuojami ir dažomi gamykliniu milteliniu būdu, kas užtikrina vartų apsaugą nuo korozijo..
Showing 1 to 8 of 22 (3 Pages)