Vartų pulteliai

Jei pasirinkote automatinius kiemo vartus, Jums bus reikalingi vartų pulteliai. Jie leidžia atverti vartus nuotoliniu būdu ir suteikia daugiau patogumo ir komforto. Taip pat, jei sklype stovi garažas su automatiniais vartais arba darbe yra sumontuotas automatinis šlagbaumas, galite turėti vieną pultelį vartams, kuris valdys skirtingus gaminius, todėl nereikės su savimi nuolat nešiotis daugybės skirtingų pultelių.

Vartų pulteliai dažniausiai būna dviejų arba keturių kanalų, tai reiškia, kad su vienu pulteliu galima atlikti du arba keturis skirtingus veiksmus. Mes rekomenduojame rinktis patikimų gamintojų pultelius vartams, pavyzdžiui, CAME, SOMMER, taip pat kiekvienu atveju padedame pultelius ne tik išsirinkti, bet ir suprogramuoti arba nukopijuoti (jei Jums reikalingi keli skirtingi pulteliai, pavyzdžiui, keliems šeimos nariams).

Jei Jus domina vartų pulteliai Kaune, vartų pultelių kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!