Skardinės tvoros ROMBAS 4D

Skardinės tvoros ROMBAS 4D – vienos iš populiariausių, tinkančių daugeliui eksterjerų, pasižyminčių patvarumu, ilgaamžiškumu ir lengva priežiūra. Taip pat tai tvoros, kurių įvairovė – itin plati. Vienas iš metalinės tvoros tipų yra tvora ROMBAS 4D. Populiariausios ROMBAS 4D  tvoros, skirtos klientams, kurie itin vertina privatumą – pašaliniai žvilgsniai Jūsų kiemo nematys. Taip pat ROMBO 4D tvoros, arba kitaip – skardinės tvoros, yra itin dažnas individualių objektų pasirinkimas. 

Be kita ko, ROMBO tipo tvoras žmonės renkasi ir skaičiuodami biudžetą: klientai dažnai nori fasadinėje sklypo pusėje montuoti metalinę tvorą tam, kad būtų išsaugotas privatumas nuo gatvės arba kitų vietų, o kitose sklypo pusėse renkasi pigiausią variantą – segmentinę tvorą. Gamybos metu suderinus abiejų tipų tvorų spalvas tokia tvora atrodo puikiai.

Skardinių tvorų paruošimo būdas yra orientuotas į atmosferos klimatą, todėl metalo tvoros puikiai išlaiko prekinę vertę ilgą laiką, tačiau savo gaminiams suteikiame 10 metų garantiją.

Jei Jus domina žaliuzinė tvora Kaune, Rombas 4D tvoros kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!49.00€ m2
Tvora Rombas 4D –  populiariausa tvora rinkoje. Tvora skirta klientams, norintiems...
Tvora Rombas 4D –  populiariausa tvora rinkoje. Tvora skirta klientams, norintiems turėti daugiau privatumo savo kieme, kadangi iš išorinės pusės tvora yra aklina, o iš vidinės pusės vaizdas matomas. ..
Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)