Metalinės tvoros ŽALIUZI

Metalinės tvoros – vienos iš populiariausių, tinkančių daugeliui eksterjerų, pasižyminčių patvarumu, ilgaamžiškumu ir lengva priežiūra. Taip pat tai tvoros, kurių įvairovė – itin plati. Vienas iš metalinės tvoros tipų yra tvora ŽALIUZI. Populiariausios Žaliuzi tvoros, skirtos klientams, kurie itin vertina privatumą – pašaliniai žvilgsniai Jūsų kiemo nematys. Taip pat žaliuzinės tvoros, arba kitaip – lamelinės tvoros, yra itin dažnas pramoninių objektų pasirinkimas. 

Be kita ko, žaliuzių tipo tvoras žmonės renkasi ir skaičiuodami biudžetą: klientai dažnai nori fasadinėje sklypo pusėje montuoti metalinę tvorą ŽALIUZI tam, kad būtų išsaugotas privatumas nuo gatvės arba kitų vietų, o kitose sklypo pusėse renkasi pigiausią variantą – segmentinę tvorą. Gamybos metu suderinus abiejų tipų tvorų spalvas tokia tvora atrodo puikiai.

Metalinių tvorų paruošimo būdas yra orientuotas į atmosferos klimatą, todėl metalo tvoros puikiai išlaiko prekinę vertę ilgą laiką, tačiau savo gaminiams suteikiame 5–10 metų garantiją.

Jei Jus domina žaliuzinė tvora Kaune, tvora Vilniuje,  žaliuzinės tvoros kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!69.00€ m2
Žaliuzi PS004 –  populiariausa tvora rinkoje. Tvora skirta klientams, norintiems t...
Žaliuzi PS004 –  populiariausa tvora rinkoje. Tvora skirta klientams, norintiems turėti daugiau privatumo savo kieme, kadangi iš išorinės pusės tvora yra aklina, o iš vidinės pusės vaizdas matomas. Tv..
Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)