Metalinės tvoros LASER CUT

Metalinės lazerių pjaustytos tvoros Lazer  CUT– vienos iš gražesnių tvorų, tinkančių daugeliui eksterjerų, pasižyminčių patvarumu, ilgaamžiškumu ir lengva priežiūra. Taip pat tai tvoros, kurių įvairovė – itin plati. Vienas iš metalinės tvoros tipų yra tvora Lazer CUT.

Metalinė tvora Lazer cut PB001, modernios kompozicijos tvoros, kurios lengvai priderinamos prie daugumos šiuolaikinės architektūros objektų. Šios tvoros ilgaamžės ir patikimos, tad savo kieme galėsite jaustis saugiai.

Metalinė juostinė tvora išsiskiria gražiomis linijomis ir moderniu dizainu, nes ji atrodo tarsi medinė, nors yra metalinė. Tai didelis privalumas, nes metalinė tvora nereikalauja priežiūros, yra ilgaamžiškesnė ir patvaresnė. Tvoroms suteikiame 5–10 metų garantiją. Metalinė lazeriu pjaustyta tvora pagal poreikį gali būti tiek aklina, tiek ažūrinė, todėl kiekvienas klientas ras geriausiai savo poreikius patenkinantį variantą. Metalinių tvorų paruošimo būdas yra orientuotas į atmosferos klimatą, todėl metalo tvoros puikiai išlaiko prekinę vertę ilgą laiką.

Jei Jus domina metalinė tvora Vilniuje, metalinė tvora Kaune, tvoros kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!109.00€ m2
Tvora LASER CUT tikra naujiena rinkoje. Metalinių lakštų tvora išsiskiria savo neį...
Tvora LASER CUT tikra naujiena rinkoje. Metalinių lakštų tvora išsiskiria savo neįprastu dizainu. Tvora yra tvirta ir ilgaamžė, apsaugota nuo korozijos ir kitų aplinkos veiksnių.  Gaminant profilis (2..
Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)