Kiemo vartai

Kiemo vartai  Savo klientams siūlome modernius ir elegantiškus vartus pagal kiekvieno poreikį ir norus. Visi siūlomi vartai gaminami iš kokybiškiausių medžiagų, yra patvarūs ir ilgaamžiai. Pasirinkus tinkamus vartus Jūs ne tik turėsite gražų eksterjerą, tačiau ir sutaupysite nemažai vietos dėl siūlomų automatinių vartų atidarymo būdų.

Esame sukaupę nemažą patirtį kiemo vartų projektavimo, gamybos ir montavimo srityje, subūrę patikimą komandą, todėl galime įgyvendinti net patį neįprasčiausią projektą nuo pradžios iki pabaigos. Vartus gaminame tiek patys, tiek atstovaujame didžiausius Europos vartų tiekėjus, tokius kaip KONSPORT, RYTERNA, HORMANN, CAME. Kiemo vartus projektuojame patys arba gaminame architektų suprojektuotus gaminius. Kiemo vartai kaina, kurią siūlome, skiriasi tipu, dizainu, gamintoju., bet tikrai ne kokybe, kurią garantuojame. Todėl vartams suteikiame 3 metų garantiją.

Pasirinkus mūsų vartus, būsite tikri, jog turėsite kokybę, saugumą, patogumą bei puikią išvaizdą. Jei Jus domina kiemo vartai Kaune, vartų kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!