Varteliai

Vienas iš svarbiausių tvoros akcentų – kiemo varteliai, jie ne mažiau svarbūs nei kiemo vartai. Juk nepatogu ir nepraktiška kaskart norint patekti į kiemą arba iš jo išeiti atidarinėti kiemo vartus. Varteliai dažniausiai yra varstomi mechaniniu būdu. Juos priderinsime prie Jūsų pasirinktos tvoros ir vartų dizaino, kad namo eksterjeras būtų išbaigtas ir modernus. Be kita ko, varteliams suteikiame 5–10 metų garantiją.

Varteliai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų: pavyzdžiui, segmentinių vartelių privalumai yra tai, kad jie dažniausiai yra gaminami standartiniai kaip ir tvoros segmentai, nereikia laukti, kol juos pagamins, segmentiniai varteliai – lengvai ir greitai montuojama konstrukcija. Metaliniai varteliai mėgstami dėl tvirtumo, ilgaamžiškumo ir dizaino, taip pat jie nereikalauja priežiūros, nes gamybos metu yra karštai cinkuojami, gruntuojami, dažomi milteliniu būdu ir kitaip paruošiami naudoti. Medinius vartelius rekomenduojame klientams, derinantiems vartelius prie medinio eksterjero, tokie varteliai yra impregnuoti ilgai tarnaujančiais lakais, todėl nereikalauja nuolatinės priežiūros, yra ilgaamžiai ir patvarūs.

Jei Jus domina varteliai Kaune, vartelių kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!Šiuolaikinės architektūros, estetiškų formų atveriami varteliai ELITE W-P200 gamin...
Šiuolaikinės architektūros, estetiškų formų atveriami varteliai ELITE W-P200 gaminami iš 60x40 mm profilio, sutvirtinami 80x60 mm ir 60x40 mm rėmu, smeliuojama cinko fosfatu, dažoma gamykliniu milteli..
Atveriami varteliai CLASSIC W-PP002 yra tvirti ir ilgaamžiai, apsaugoti nuo korozi...
Atveriami varteliai CLASSIC W-PP002 yra tvirti ir ilgaamžiai, apsaugoti nuo korozijos ir kitų aplinkos veiksnių.  Gaminant profilis (25x25 mm) yra sutvirtinamas specialiu rėmu (60x40 mm), viskas yra k..
Atveriami varteliai CLASSIC W-PP001 yra tvirti ir ilgaamžiai, apsaugoti nuo korozi...
Atveriami varteliai CLASSIC W-PP001 yra tvirti ir ilgaamžiai, apsaugoti nuo korozijos ir kitų aplinkos veiksnių.  Gaminant profilis (25x25 mm) yra sutvirtinamas specialiu rėmu (60x40 mm), viskas yra k..
Atveriami varteliai Horizontal W-P002 pagaminti iš specialaus profilio (25x25 mm),...
Atveriami varteliai Horizontal W-P002 pagaminti iš specialaus profilio (25x25 mm), sutvirtinami rėmu (60x40 mm), viskas yra karštai cinkuojama ir dažoma gamykliniu milteliniu būdu.Vartai yra tvirti ir..
Atveriami varteliai Horizontal W-P64 pagaminti iš specialaus profilio (60x40 mm), ...
Atveriami varteliai Horizontal W-P64 pagaminti iš specialaus profilio (60x40 mm), sutvirtinami rėmu (60x50 mm), viskas yra karštai cinkuojama ir dažoma gamykliniu milteliniu būdu.Varteliai yra tvirti ..
Atveriami varteliai Horizontal W-P82 pagaminti iš specialaus profilio (80x20 mm), ...
Atveriami varteliai Horizontal W-P82 pagaminti iš specialaus profilio (80x20 mm), sutvirtinami rėmu (80x50 mm), viskas yra karštai cinkuojama ir dažoma gamykliniu milteliniu būdu.Varteliai yra tvirti ..
Atveriami varteliai NOCE W-P82N tikra naujiena rinkoje.Varteliai išsiskiria savo n...
Atveriami varteliai NOCE W-P82N tikra naujiena rinkoje.Varteliai išsiskiria savo neįprastu dizainu, kurį jiems suteikia specialiai impregnuotos medinės lentelės. Vartelai yra tvirti ir ilgaamžiai, aps..
Atveriami varteliai OMEGA W-PS001 gaminami iš specialaus 0,8 mm profilio, sutvirti...
Atveriami varteliai OMEGA W-PS001 gaminami iš specialaus 0,8 mm profilio, sutvirtinami rėmu (60x40 mm), karštai cinkuojami ir dažomi gamykliniu milteliniu būdu, kas užtikrina vartelių apsaugą nuo koro..
Showing 1 to 8 of 20 (3 Pages)