Tvoros

Norėdami išsaugoti savo gyvenamojo namo ar pramoninės teritorijos privatumą neapsiesite be tvoros. Tvorų įvairovė – labai plati, todėl tikrai rasite Jūsų sklypui tinkamiausią variantą: galite rinktis iš įvairaus dizaino, medžiagų, montavimo būdo.

Tvora – ilgalaikė investicija, todėl profesionaliai patarsime ir pasiūlysime geriausius variantus. Pavyzdžiui, jei norite itin puošnaus sklypo, Jums gali patikti dekoratyvinės tvoros, dažnai dar vadinamos kalvio tipo tvoromis: jų metalas yra išlenkiamas įvairiomis formomis, todėl tampa grožio detale. Svarbu nepamiršti, kad tvora atlieka ne tik privatumo, sklypo teritorijos atskyrimo, puošybos, bet ir saugumo funkciją, todėl tvora, kokia bebūtų, turi būti kokybiška ir ilgaamžė. Kaip ir kita mūsų siūloma produkcija, prekiaujame tik aukščiausios kokybės tvoromis. Visos tvoros gaminamos iš kokybiškų medžiagų, todėl garantuojame, kad tvora bus ilgaamžė, moderni, bei solidi ir patraukli.

Esame sukaupę nemažą patirtį tvorų projektavimo, gamybos ir montavimo srityje, subūrę patikimą komandą, todėl galime įgyvendinti net patį neįprasčiausią projektą nuo pradžios iki pabaigos. Tvoras projektuojame patys arba gaminame architektų suprojektuotus gaminius, todėl modernios tvoros projektas mums – ne iššūkis, o galimybės. Tvoroms suteikiame 5–10 metų garantiją.

Jei Jus domina tvoros Kaune, tvoros kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!Skardinė Žaliuzi tvora
New
39.00€ m2
Skardinė Žaliuzi tvora –  populiariausa tvora rinkoje. Tvora skirta klientams, nor...
Skardinė Žaliuzi tvora –  populiariausa tvora rinkoje. Tvora skirta klientams, norintiems turėti daugiau privatumo savo kieme, kadangi iš išorinės pusės tvora yra aklina, o iš vidinės pusės vaizdas ma..
23.00€ vnt
Surenkamas tvoros pamatas 200mm Aukštis : 200mm Ilgis: 2500/2480mm Plotis...
Surenkamas tvoros pamatas 200mm Aukštis : 200mm Ilgis: 2500/2480mm Plotis: 60mm Kaina nurodyta su metaliniais arba betoniniais laikikliais. Metalinių laikiklių spalvos: RAL 6005 žalia, ..
52.60€ m2
CLASSIC PP001 tvora yra tvirta ir ilgaamžė, apsaugota nuo korozijos ir kitų aplink...
CLASSIC PP001 tvora yra tvirta ir ilgaamžė, apsaugota nuo korozijos ir kitų aplinkos veiksnių.  Gaminant profilis (25x25 mm) yra sutvirtinamas specialiu rėmu (40x30 mm), viskas yra karštai cinkuojama ..
53.90€ m2
CLASSIC PP002 tvora yra tvirta ir ilgaamžė, apsaugota nuo korozijos ir kitų aplink...
CLASSIC PP002 tvora yra tvirta ir ilgaamžė, apsaugota nuo korozijos ir kitų aplinkos veiksnių.  Gaminant profilis (25x25 mm) yra sutvirtinamas specialiu rėmu (60x40 mm), viskas yra karštai cinkuojama ..
59.00€ m2
Horizontal P22 tvora skirta klientams, norintiems turėti daugiau šviesos ir erdvės...
Horizontal P22 tvora skirta klientams, norintiems turėti daugiau šviesos ir erdvės savo kieme. Šiuolaikiška tvoros kompozicija leis grožėtis ne tik  aplinkos vaizdu, bet ir pačia tvora.  Tvora yra tvi..
35.90€ m2
OMEGA PS001 tvora yra gaminama iš specialaus 0,8mm cinkuoto profilio, surenkama ga...
OMEGA PS001 tvora yra gaminama iš specialaus 0,8mm cinkuoto profilio, surenkama gamykloje ir iš abiejų pusių dažoma gamykliniu milteliniu būdu, kas užtikrina tvoros apsaugą nuo korozijos, tvirtumą bei..
Tvora ROMBAS 4D
New
49.00€ m2
Tvora Rombas 4D –  populiariausa tvora rinkoje. Tvora skirta klientams, norintiems...
Tvora Rombas 4D –  populiariausa tvora rinkoje. Tvora skirta klientams, norintiems turėti daugiau privatumo savo kieme, kadangi iš išorinės pusės tvora yra aklina, o iš vidinės pusės vaizdas matomas. ..
Tvora VERTICALE P82
New
79.00€ m2
Šiuolaikiška tvora VERTICAL P82 tikra naujiena rinkoje.  Vaizdas tarsi medinės tvo...
Šiuolaikiška tvora VERTICAL P82 tikra naujiena rinkoje.  Vaizdas tarsi medinės tvoros, nors iš tiesų tai  metalinė tvora, kur pabrėžta kiekviena atskira linija. Tvora yra tvirta ir ilgaamžė, apsaugota..
Showing 1 to 8 of 28 (4 Pages)