Tvoros

Norėdami išsaugoti savo gyvenamojo namo ar pramoninės teritorijos privatumą neapsiesite be tvoros. Tvorų įvairovė – labai plati, todėl tikrai rasite Jūsų sklypui tinkamiausią variantą: galite rinktis iš įvairaus dizaino, medžiagų, montavimo būdo.

Tvora – ilgalaikė investicija, todėl profesionaliai patarsime ir pasiūlysime geriausius variantus. Pavyzdžiui, jei norite itin puošnaus sklypo, Jums gali patikti dekoratyvinės tvoros, dažnai dar vadinamos “Šukų” tipo tvoromis: jų metalas yra lygus arba pasuktas, todėl tampa grožio detale. Svarbu nepamiršti, kad tvora atlieka ne tik privatumo, sklypo teritorijos atskyrimo, puošybos, bet ir saugumo funkciją, todėl tvora, kokia bebūtų, turi būti kokybiška ir ilgaamžė. Kaip ir kita mūsų siūloma produkcija, prekiaujame tik aukščiausios kokybės tvoromis. Visos tvoros gaminamos iš kokybiškų medžiagų, todėl garantuojame, kad tvora bus ilgaamžė, moderni, bei solidi ir patraukli.

Esame sukaupę nemažą patirtį tvorų projektavimo, gamybos ir montavimo srityje, subūrę patikimą komandą, todėl galime įgyvendinti net patį neįprasčiausią projektą nuo pradžios iki pabaigos. Tvoras projektuojame patys arba gaminame architektų suprojektuotus gaminius, todėl modernios tvoros projektas mums – ne iššūkis, o galimybės. Tvoroms suteikiame 5–10 metų garantiją.

Jei Jus domina tvoros Kaune, tvoros Vilniuje,  tvoros kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!