Stumdomų vartų automatika

Vartus šiandien sunkiai beįsivaizduojame be automatikos: juk tikrai daug smagiau į kiemą įvažiuoti neišlipant iš automobilio atidaryti vartus, o vėliau juos vėl rankomis uždaryti. Automatika leidžia vartus valdyti nuotoliniu būdu, taip suteikdama daugiau patogumo ir komforto.

Stumdomų vartų automatika nustumia vartus į šoną. Labai svarbu pasirinkti kokybišką slenkančiųjų vartų automatiką, nes šiam vartų tipui būdingos dažnesnės deformacijos, nes visas vartų svoris tenka vienai vartų pusei. Todėl rekomenduojame automatikai netaupyti, kad vėliau netektų gailėtis.

Mes siūlome rinktis žinomiausių gamintojų, pavyzdžiui, CAME, vartų automatiką, o mūsų profesionalų komanda ne tik parinks Jums tinkamiausią variantą, bet pasirinktą automatiką ir sumontuos. Vartų automatikai suteikiame 3 metų garantiją, o jai pasibaigus atliekame ir pogarantinį aptarnavimą, t. y., prižiūrime vartų automatiką ir jos reguliavimą.

Jei Jus domina stumdomų vartų automatika Kaune, stumdomų vartų automatikos kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!
 Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)