Šlagbaumai

Pramoninių objektų apsaugai nuo pašalinių automobilių dažnai montuojami ne vartai, o kelio užtvarai, geriau žinomi kaip šlagbaumai. Jie puikiai atlieka šią funkciją, taip pat pažymi teritoriją. Taip pat jie dažnai montuojami ant įvažiavimų į privačius daugiabučių kiemus, uždarus kvartalus, įvairiuose parkinguose. Labai patogu montuoti automatinius šlagbaumus ant įvažiavimų į mokamus objektus, kur jis atveriamas tik susimokėjus, taip pat ant tų, kur patekti galima tik užsiregistravus, susisiekus su administratoriumi.

Kelio užtvaros dažniausiai yra automatinės, nors dar pasitaiko ir tokių, kurias reikia atverti mechaniškai. Automatiniai užtvarai suteikia daugiau patogumo ir komforto.

Mes siūlome rinktis pripažintų gamintojų automatinius šlagbaumus, pavyzdžiui, CAME. Jei išsirinkti sunku, mūsų profesionali komanda padės Jums tai padaryti. Be kita ko, pasirinktą užtvarą sumontuosime ir suteiksime 3 metų garantiją, kuriai pasibaigus atliksime pogarantinį aptarnavimą: prižiūrėsime automatinį šlagbaumą ir jo reguliavimą.

Jei Jus domina šlagbaumai Kaune, šlagbaumų kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!