Garažo vartai

Prekiaujame geriausiais “HORMANN” ir  “RYTERNA“ garažo vartais. Garažas gali būti atskiras statinys sklype arba būti bendro statinio su gyvenamuoju namu dalis. Nuo to, kokio tipo bus garažas, iš dalies, priklauso ir garažo vartų pasirinkimas. Taip pat jų pasirinkimą diktuoja sklypo dydis, ar tai bus automatiniai garažo vartai, ar ne.

Garažo vartai gali būti atveriami arba pakeliami. Todėl specialistai rekomenduoja rinktis praktiškesnius ir modernesnius pakeliamus garažo vartus. Šie gali būti plokštuminiai, susukami arba segmentiniai garažo vartai. Jei garažas yra atskirame statinyje, tinkamiausi yra plokštuminiai arba susukami vartai, o jei gyvenamasis namas ir garažas yra viename statinyje, geriausia rinktis plokštuminius garažo vartus.

Garažo vartais domėtis verta ir gamybinėms, logistikos ir kitų tipų įmonėms, turinčioms angarą, sandėlį arba kitą pramoninės paskirties statinį. Garažo vartai montuojami ir šio tipo objektuose, skiriasi tik jų pasirinkimo kriterijai ir funkcinės bei eksploatavimo savybės.

Jei Jus domina garažo vartai Kaune, garažo vartų kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel.  +37065047322 arba el. paštu info@moderniosdurys.lt ir gaukite visus atsakymus!Dėl horizontalių 10 cm pločio juostų vartai atrodo lengvi, tačiau tvirti. Tai šiuo...
Dėl horizontalių 10 cm pločio juostų vartai atrodo lengvi, tačiau tvirti. Tai šiuolaikiški vartai, kurie puikiai dera prie visų architektūros stilių. Į „Rib“ vartus dažnai komponuojami panoraminiai se..
Vartų segmentai su vidurio juosta turi griovelį viduryje. Tai sukuria plačių medin...
Vartų segmentai su vidurio juosta turi griovelį viduryje. Tai sukuria plačių medinių lentų įspūdį. Šis dizainas populiarus visoje Europoje. Segmentų su vidurio juosta paviršius gali būti lygus, medžio..
Plačių juostų vartai, kurių segmentai gali būti lygūs, iškilaus medžio rašto ar ti...
Plačių juostų vartai, kurių segmentai gali būti lygūs, iškilaus medžio rašto ar tinko faktūros tinka bet kurio stiliaus namams. Jie atrodo subtiliai ir santūriai, tačiau įspūdingai. Ypač kai kartu kom..
Šių modernaus dizaino vartų išskirtinumas – lygus paviršius su švelniomis bangelėm...
Šių modernaus dizaino vartų išskirtinumas – lygus paviršius su švelniomis bangelėmis kas 5 mm. Kad vartai atrodytų originaliai ir būtų praktiški, į šiuos segmentus gali būti įkomponuoti nerūdijančiojo..
Vartų su makrojuostomis tinko faktūros paviršius yra reljefinis su švelniomis bang...
Vartų su makrojuostomis tinko faktūros paviršius yra reljefinis su švelniomis bangelėmis kas 10 mm. Patrauklaus šiuolaikiško dizaino vartai tinka tiek gyvenamiesiems, tiek komercinės paskirties pastat..
Šie vartai labiausiai tinka senovinio ar klasikinio stiliaus namams. Jei namo apda...
Šie vartai labiausiai tinka senovinio ar klasikinio stiliaus namams. Jei namo apdailoje yra medžio elementų, filinginiai vartai su auksinį ąžuolą imituojančia danga atrodys nuostabiai. Dažoma RAL p..
Dėl segmentų su dvigubu grioveliu šio dizaino vartai vieni pastebimiausių vartų ri...
Dėl segmentų su dvigubu grioveliu šio dizaino vartai vieni pastebimiausių vartų rinkoje. Didesnis nei įprasta skardos storis garantuoja aukštą kokybę; segmentų paviršius – lygus. Plokštumą dalinantys ..
Vartai lygiu paviršiumi, kuriuos mes vadiname „Slick Plus“, atrodo originaliai, ne...
Vartai lygiu paviršiumi, kuriuos mes vadiname „Slick Plus“, atrodo originaliai, nes turi įspūdingą medžio, vario, antracito nerūdijančiojo plieno, 3D apdailą.   ..
Showing 1 to 8 of 19 (3 Pages)