Vartų remontas

Vartai – sklypo elementas, užtikrinantis saugumą ir privatumą. Jų įvairovė itin plati, todėl kiekvienas gali rasti būtent jam geriausią sprendimą. Tačiau kad ir kokius kokybiškus vartus sumontavote, galite neišvengti jų gedimų, ypač, jei vartai yra labai intensyviai naudojami.

Kad reikalingas vartų taisymas rodo neįprasti garsai arba strigimai juos atidarant arba uždarant, taip pat įvairios deformacijos. Mes remontuojame tik mūsų pačių montuotus visų tipų vartus, nes geriausiai žinome visą informaciją apie konkretų gaminį. Taip pat turime visą reikalingą įrangą ir įrankius ir didžiuojamės savo specialistais, kurie turi sukaupę didelę patirtį atliekant vartų taisymo darbus.

Dirbame greitai, bet kokybiškai, nes mūsų prioritetas – kokybė ir patenkintas klientas. Sumontavus vartus jiems suteikiame 3 metų garantiją, tačiau jai pasibaigus atliekame ir pogarantinį aptarnavimą.

Jei Jus domina vartų remontas Kaune, vartų remonto kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!