Metalinės tvoros ELITE

Metalinės tvoros – vienos iš populiariausių, tinkančių daugeliui eksterjerų, pasižyminčių patvarumu, ilgaamžiškumu ir lengva priežiūra. Taip pat tai tvoros, kurių įvairovė – itin plati. Naujo ir išskirtinio tipo metalinė tvora yra ELITE. Šukinė tvora, išskirtinė tvora, kurios estetinės formos ir šiuolaikinė architektūra suteiks lengvumo įspūdį, bet puikiai atliks tvoros paskirtį – apsaugos Jūsų privatumą. Ši tvora skirta klientams, kurie vertina erdvės pojūtį ir nori daugiau šviesos savo kieme.

Metalinės tvoros ELITE montavimui nereikalingi tvoros stulpai, kurie laiko konstrukciją, todėl tvora atrodo kaip iš žemės išlindę metaliniai strypai. Svarstant tvoros metalinės, medinės ar kito tipo norite nereikia pamiršti priežiūros poreikio aspekto. Šiuo klausimu metalinė tvora – puikus pasirinkimas, nes jai nereikia jokios priežiūros. Metalinių tvorų paruošimo būdas yra orientuotas į atmosferos klimatą, todėl metalo tvoros puikiai išlaiko prekinę vertę ilgą laiką.

Gamyboje naudojame tik kokybiškas medžiagas, todėl metalinė tvora ELITE – patvari, kokybiška ir ilgaamžė. Be kita ko, joms suteikiame 5–10 metų garantiją.

Jei Jus domina metalinė tvora Kaune, metalinės tvoros kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir gaukite visus atsakymus!104.90€ m2
ELITE P200 šiuolaikinės architektūros, estetiškų formų, kartais priverčianti pamir...
ELITE P200 šiuolaikinės architektūros, estetiškų formų, kartais priverčianti pamiršti apie jos tikrąją paskirtį tvora, skirta klientams, norintiems išskirtinio dizaino savo būstui.  Tvora gaminama iš ..
Tvora ELITE P300
New
204.90€ m2
ELITE P300 šiuolaikinės architektūros, estetiškų formų, kartais priverčianti pamir...
ELITE P300 šiuolaikinės architektūros, estetiškų formų, kartais priverčianti pamiršti apie jos tikrąją paskirtį tvora, skirta klientams, norintiems išskirtinio dizaino savo būstui.  Tvora gaminama iš ..
Tvora ELITE P400
New
204.90€ m2
ELITE P400 šiuolaikinės architektūros, estetiškų formų, kartais priverčianti pamir...
ELITE P400 šiuolaikinės architektūros, estetiškų formų, kartais priverčianti pamiršti apie jos tikrąją paskirtį tvora, skirta klientams, norintiems išskirtinio dizaino savo būstui.  Tvora gaminama iš ..
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)