Medinės tvoros WOOD

Medis pasižymi natūralumu ir šiluma, todėl medinės tvoros rekomenduojamos klientams, kurie ieško natūralaus grožio jaukumo ir ekologiškų sprendimų apsaugoti savo namus. Medinės tvoros dažniausiai montuojamos individualiuose sklypuose, sodybose, kur tvora susilieja su gamta, medžiais ir upėmis. Klientai dažnai net nesvarsto kitų tvoros variantų, iš karto nori medinės tvoros, prie kurios bus priderinti mediniai vartai ir varteliai.

Tvorų gamyboje naudojame tik kokybišką medieną ir kitas medžiagas, todėl medinės tvoros yra ne tik jaukios ir ekologiškos, bet ir tvirtos, ilgaamžės ir suteikiančios sklypui privatumą bei apsaugą. Be kita ko, gaminiams suteikiame 5–10 metų garantiją. Kalbant apie kainas, medinė tvora – ne pats pigiausias pasirinkimas, nes jos paruošimui reikalingi impregnantai, dažai ir lakai, kurių kokybei keliame aukštus reikalavimus, nes nuo jų kokybės priklauso tvoros ilgaamžiškumas.

Daugiau medinių tvorų galite pamatyti mūsų galerijoje, kuri nuolat papildoma!

Jei Jus domina medinė tvora Kaune, medinės tvoros kaina arba kyla kitų klausimų, susisiekite su mumis tel. +37065785543 arba el. paštu info@modernita.lt ir suteiksime Jums visą reikalingą informaciją.